KOLONIE LETNIE W PODDĄBIU

15.07-27.07.2020r.

Poddąbie – to miejscowość położona 14 km na wschód od Ustki. Znajduje się na obszarze krajobrazu chronionego i jako jedna z czterech tylko miejscowości pomiędzy Jarosławcem a Łebą ma dostęp do morza. Miejscowość otoczona jest pięknym mieszanym lasem. Poddąbie leży praktycznie nad samym morzem, od którego dzieli je jedynie ok. 200 metrów leśnej ścieżki. Niewątpliwym walorem jest wysoki klif, szeroka, piaszczysta plaża o piasku tak delikatnym, że był używany do wypełniania klepsydr. Początki Poddąbia sięgają średniowiecza – była tu wtedy mała osada rybacka.

Program: zajęcia sportowe na plaży i rozgrywki sportowe w ośrodku, spacery przy zachodach słońca, święto kolorów – Holi Day, mecz w kulach zorbingowych, rozgrywki w paintball,  ognisko z kiełbaskami, dyskoteki organizowane w ośrodku, konkursy i olimpiada sportowa, festiwal sztuk wszelakich, podchody, bieg na opis trasy i bieg terenowy, piesze wycieczki, wycieczka autokarowa do Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach – warsztaty z pieczenia chleba, wycieczka do Sea Parku w Sarbsku – miejsce to stanowi centrum edukacji i zabawy, pierwszy w Polsce park, gdzie znajdują się foki bałtyckie, uchatki kalifornijskie i kotiki południowo-amerykańskie, zwiedzanie Muzeum Bursztynu w Łebie, wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie zobaczymy największe ruchome wydmy w Polsce. Zwiedzanie skansenu w Szymbarku.


Zakwaterowanie: Ośrodek „Lazur” – położonyokoło 200 metrów od morza, na powierzchni ok 1,5 ha terenu pełnego zieleni, na którym zlokalizowane są 4 budynki: Wenus, Afrodyta, Atena i Olimp oraz duża drewniana altana, boiska wielofunkcyjne, plac zabaw, wypożyczalnia sprzętu sportowego, miejsce na ognisko i grill, stoły do tenisa stołowego oraz jadalnia. Teren jest monitorowany. http://www.lazurosrodki.pl/lazur/ 

Do dyspozycji, na terenie ośrodka jest:
– duża altana ogrodowa z oświetleniem i nagłośnieniem,
– boisko wielofunkcyjne (siatkówka, koszykówka, tenis),
– duży grill oraz miejsce na wieczorne ogniska,
– plac zabaw dla dzieci,
– możliwość wypożyczenia rowerów i gokartów na terenie ośrodka.


Cena 1770zł/os. zawiera:

– pełne wyżywienie 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)

– zakwaterowanie w pok. 3-5 os. z pełnym węzłem sanitarnym

– ubezpieczenie NNW podczas kolonii

– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zgodne z programem 

– opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej (pielęgniarka stacjonarna w obiekcie, opieka ratownika WOPR na plaży)

– transport autokarem


Zapisy otwarte:
Proszę o kontakt telefoniczny 504 221 350 lub przez formularz na stronie