ZIMOWISKA NARCIARSKIE W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ

11-18.01.2020r.

Bukowina Tatrzańska to malowniczo położona miejscowość u podnóża Tatr na wysokości od 860 m n.p.m. do 1000 m n.p.m., duży ośrodek turystyczno – wypoczynkowy. Stacja sportów zimowych. W Bukowinie można podziwiać budownictwo stylu zakopiańskiego. To świetna baza wypadowa na górskie wycieczki.

Program: Wycieczka do Zakopanego – stolicy Tatr zwiedzanie Muzeum TPN, zwiedzanie lodowego labiryntu, wycieczka do Żdiaru – „ścieżka wśród koron drzew” znajduje się 24 m nad ziemią, ma długość 1234 m., na końcu trasy znajduje się wieża widokowa – 32 m wysokości dzięki czemu drzewa można oglądać z lotu ptaka i podziwiać przepiękny krajobraz Podhala. Zimowiska obejmują cztery dni nauki jazdy na nartach dla początkujących i szlifowanie stylu dla umiejących już jeździć, wejście na Termy Bania – kompleks basenów termalnych w Białce Tatrzańskiej. W pensjonacie znajduje się duża świetlica, bilard, trambambula, TV satelitarna, ponadto serwowane jest najpyszniejsze jedzenie na Podhalu.


Cena: 1540 zł zawiera
– nocleg i wyżywienie 3 x dziennie (www.gosciniec-bartek.pl) w pok. 2-6 os. z łazienkami lub łaz. na korytarzu przypisana do konkretnego pokoju
– ubezpieczenie
– transport autokarem
– bilety wstępu wg. programu
– opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i instruktorskiej

– karnet narciarski na 4 dni „TATRY SKY” umożliwiający korzystanie z największego kompleksu nartostrad w Polsce


Dodatkowo płatne:
– wypożyczenie sprzętu narciarskiego (ok. 25 zł/doba narty)

– 10 Euro bilet na wycieczkę na Słowację – „ścieżka wśród koron drzew” + wjazd kolejką, paszport lub dowód osobisty

Zapisy otwarte:
Proszę o kontakt telefoniczny 504 221 350 lub przez formularz na stronie